Neohodnoceno

Kešu oříšky 500 g

Kešu z řady Fitness food line pochází z exotického ledvinovníku západního. Stejně jako u ostatních ořechů mají bohatý profil nenasycených mastných kyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité.

Skladem (> 5 ks)
249 Kč
Kategorie: Fitness potraviny
Hmotnost: 0.8 kg
Hmotnost: 500 - 999 g

Kešu z řady Fitness food line pochází z exotického ledvinovníku západního. Stejně jako u ostatních ořechů mají bohatý profil nenasycených mastných kyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité. Dále obsahují vitaminy B1, B6 a vitamin K. Z minerálů obsažených v kešu stojí za zmínku značné množství mědi, hořčíku, manganu, draslíku a fosforu. Obsažené karotenoidy působí pozitivně jako antioxidanty. Kešu mají také uklidňující účinky a jsou vhodné v obdobích, kdy jsme nervózní a podráždění. Vzhledem k jejich kalorické hodnotě je můžeme zařadit i do redukční diety. Kešu ořechy jsou skvělé samotné, ale dají se využít i do různých sladkých i slaných pokrmů či dezertů, či přípravu rostlinného mléka.

Kešu ořechy Chevron Nutrition:

  • 100 % kešu ořechy, označení W320
  • obsahují nenasycené mastné kyseliny
  • s obsahem vitaminu B, hořčíku a karotenoidů

Specifikace kvality: W320 je označení kvality a velikosti – číslo "320" značí nadprůměrnou velikost; "W" je zkratkou anglického výrazu "white", ten označuje celá bílá (nepopálená) kešu jádra.

Nutriční hodnoty pro 100 g: 

Energie 2368 kJ / 566 kcal
Bílkoviny 18 g
Tuky 47 g
z toho nasycené mastné kyseliny 10 g
Sacharidy 27 g
z toho cukry 5 g
Vláknina 2 g
Sůl 31,2 mg